FORGOTTEN PLACES, URBEX, URBAN EXPLORATION
  | dodaj miejsce
użytkownik   hasło   
zarejestruj się | link aktywacyjny
OPUSZCZONE MIEJSCA, URBEX, URBAN EXPLORATION

    Zapraszamy do nabycia nowych, kwadratowych przypinek. Sprawdź szczegóły >>
kulka111 (numer użytkownika: 53844)

Lokalizacja: Katowice
Liczba dodanych miejsc: 0

Liczba wyświetleń obiektów: 17

Zarejestrowany: 2016-12-12
Ostatnie logowanie: 2016-12-12

Komentarze kulka111

do Bunkier JW 2464 BARS 201, Przywary
Dzierżawiona jest tylko strzelnica nic poza nią nie należy do Camp Raptora. Bunkier za strzelnica jest eksplorowany przez Camp Raptora gdzie oprowadzają wycieczki ale mają tam prawo wejść jak każdy z nas.

do Bunkier JW 2464 BARS 201, Przywary
Szanowni koledzy Bars 201 i KF nie należą do camp Raptora ale do lasów państwowych które mają te obiekty gdzieś i sa dla nich tylko problemem. Michaliki nie mają prawa zatrzymywać nikogo na tym terenie gdyż należy do nich tylko strzelnica i parking przed nią. Dużo gadają a niewiele mogą.

do Bunkier JW 2464 BARS 201, Przywary
Maniakus, pisze info dla wszystkich do wiadomości jak inni za ciężki temat dla ciebie no cóż może innych zainteresuje którzy się wybierają na BARS-a

do Bunkier JW 2464 BARS 201, Przywary
Jeśli wszystko wiesz to po co ta cała pisanina.

do Bunkier JW 2464 BARS 201, Przywary
Widać że nie miałeś spraw sądowych bo na sprawie możesz zadawać pytania i przesłuchiwany policjant też musi odpowiedzieć tak też było u nas na pytranie sędziego ile prób włamań było do tych bunkrów ? też musiał odpowiedzieć i kiedy były. Nik niczego nie musiał sprzedawać.Nas zatrzymali w bunkrze i dwie osoby koło samochodu. Tak na marginesie nie trzeba ogradzać domu i zamykać drzwi żeby oskarżyć osobę która w nim jest o włamanie jeśli wybije szybe lub nie i sie w nim znajdzie ( każdy złodziej powiedziałby że nie było oznaczeń teren prywatny ). Sprawa o włamanie się do bunkra i zniszczenie już zniszczonych jego elementów wyposażenia (ktoś inny to wycioł palnikami kilkoro drzwi na swożniach ), paragraf ze szkółki leśnej poczytaj to sie dowiesz. Stary nie mam zamiaru kopać się z koniem i tłumaczyć Ci jak sprawy stoją chcesz to wierz nie to nie ( tak na marginesie nie chciałbym być właścicielem tego terenu - podatki ).

do Bunkier JW 2464 BARS 201, Przywary
Maniakus, mamy sprawę w SR Lubliniec już drugą i poszliśmy na dobrowolne poddanie się karze. Jak będzie okazja to pokarzę wyrok po zakończeniu. Tak na marginesie teren monitorowany jets przez policje w ostatnie kilka dni latali z notowizją za jakimiś kopaczami o czym powiedzieł jeden na sprawie. Wlot do bunkra obok zatarasowano wielkim głazem wrzuconym do kanału ewakułacyjnego jak usłyszałem. jet tam realizowane coś wespół z kimś ze służb. Skąd wiem a no wiem. Możesz się upierać że jestem nowym właścicielem ale z tego co wiem to właściciel się nie zmienił bo był na sprawie i zeznał że jest od początku ,, Raptor ''. A jak widzę nie jesteś specjalnie poinformowany codo możliwości włamania się do bunkrów bo przed nami zatrzymala policja i straż leśna wraz z włascicielem ekipę ale nie udowodniono im żeby byli w środku i to ich uratowało. Dostali jakieś mandaty. Byli przed nami dwa tygodnie. Możesz spróbować swoich sił i daj znać jak wam poszło :-).

do Bunkier JW 2464 BARS 201, Przywary
tez nie wiedzieliśmy że miejsce nie jest do końca opuszczone a w tej chwili na tej strzelnicy ćwiczy ABW i Antyteroryści i jacyś amerykanie co sprawdzilismy na stronie strzelnicy i mogę to potwierdzić co również nam powiedział policjant który zabezpieczał nasze telefony i noktowizję. Nie wiem od kiedy tak tam funkcjonuje ten teren ale mieliśmy spotkanie z prokuratorem który wypytywał czy nie chcieliśmy sięwłamać przy okazji do bunkra gdzie jest strzelnica i tego za nim. Tak czy inaczej coś się tam dzieje i podczas naszego przesłuchania było kilka pytań wraz z nazwiskami czy nie znamy tych osób a wynikało z rozmowy że też zostały zatrzymane. Nie chcę głębiej się w ten temat wpinać ale nasz adwokat potwierdził że teren jest terenem lesnym i zabezpiecza go w tej chwili policja do jakiś zadań i tu może być problem bo nawet dla niego wilele odpowiedzi było nieosiągalnych pt. tajne.

do Bunkier JW 2464 BARS 201, Przywary
BARS 201 i okolice penetrowaliśmy miesiąc temu ze skutkiem zatrzymania przez policję. Wydawało się że rozejdzie sie wszystko po kościach jak tu pisał ktoś na forum ale wczoraj mielismy spotkanie ze smutnymi panami z AB... i w efekcie postawiono nam zarzuty z zagrozenim do lat 5. Mój towarzysz otrzymał dozór policyjny. zabrano nam cały sprzęt jako dowód w toczącym się postepowaniu. Nie wiem jak wy ale mi się to nie specjalnie podoba. Ktoś tu bzdury pisze bo przed nami zatrzymano też dwie ekipy i było podobnie.

kulka111 nie dodał jeszcze opuszczonych miejsc

kulka111 nie oznaczył jeszcze zwiedzonych miejsc


Opuszczone wg typów
domy, dworki i bloki
industrialne
kolejowe
militarne
podziemia i tunele
szpitale i obiekty medyczne
zamki i zabytki
inne
wszystkie typy

Opuszczone wg lokalizacji
dolnoslaskie
kujawsko-pomorskie
lubuskie
lodzkie
lubelskie
mazowieckie
malopolskie
opolskie
podlaskie
podkarpackie
pomorskie
slaskie
swietokrzyskie
warminsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
reszta swiata
wszystkie lokalizacje

Dodatkowe opcje
konkurs
forum dyskusyjne
ostatnio dodane miejsca
wersja mobilna strony

Forgotten.pl poleca
strony www
dołącz na FaceBook
sklep

Skontaktuj się z nami


Forgotten.pl współpracuje z:

ADDIC7ED
ADDIC7ED

Deadzone Polska Grupa Eksploracyjna
Deadzone Polska Grupa Eksploracyjna

Strona Pawła Koryckiego
Strona Pawła Koryckiego

Zobacz wszystkich

TŁUMACZENIA WARSZAWABIURO TŁUMACZEŃ DIUNA